Zásady ochrany osobních údajů

Z Dokumentace HELIOS Mobile
Verze z 14. 3. 2017, 14:58; Pnedoma (diskuse | příspěvky)

(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Přejít na: navigace, hledání

Společnost ALDOR s.r.o. neshromažďuje v souvislosti s používáním mobilní aplikace HELIOS Mobile žádné osobní údaje ani data patřící zákazníkům.

Data zobrazovaná klientskou aplikací HELIOS Mobile jsou přenášena přímým kanálem z/na server zákazníka. Ve spolupráci se správci systému na straně zákazníka podnikáme všechny příslušné kroky k tomu, abychom tento komunikační kanál řádně zabezpečili.

V případě využívání aplikace pro elektronickou evidenci tržeb (EET) dochází k odesílání příslušých zákonem definovaných dat na servery Finanční správy.

Společnost ALDOR s.r.o. shromažďuje anonymní statistické údaje, prostřednictvím služby Google Analytics, díky kterým můžeme aplikaci vylepšovat a pružně reagovat na chyby.


Obsah

Využívaná oprávnění

Na platformě Android využívá aplikace HELIOS Mobile následující oprávnění.


Identita zařízení

Identifikátor zařízení pro účely licencování je vytvářen na základě několika identifikačních kódů hardwaru a softwaru. Některé z těchto kódů mohou být považovány za důvěrné, nicméně postup vytváření identifikátoru je jednosměrný a samotné kódy není možné na základě identifikátoru odvodit.

Zároveň dochází k vytváření identifikátoru výhradně na zařízení a samotné kódy nejsou obsaženy v žádné komunikaci.

Poloha

Aplikace umožňuje v případě potřeby zaznamenávat polohu zařízení do speciálních záznamů. Poloha je zaznamenávána pouze v případě, že to vyžaduje konfigurace konkrétního pořadače záznamů.

Fotografie, média a soubory

Pokud inicializace zákazníka podporuje práci s přílohami, je možné k záznamu přiložit fotografii pořízenou fotoaparátem zařízení, nebo jiný již existující soubor z paměti zařízení.